ERB Yapı

ERB Yapı

1.000.000 m2 Yeni Rekreasyon Alanı Yapımı

ERB Yapı; Kentsel peyzaj, Çocuk oyun grubu ve Kent mobilyaları konusunda faaliyet göstermektedir. ERB Yapı, kentleri güzelleştirmek ve yaşanabilir hale getirmek amacı ile kurulmuştur.

Peyzaj uygulamalarının yanı sıra, Park Plus markamız ile “Daha Mutlu Çocuklar” sloganıyla çıktığımız yola, çocuklarımıza ve gelecek nesillere kaliteli, farklı zihinsel gelişimi destekleyen yeni nesil oyun gruplarıyla hizmet vermektedir.

130+ Proje Teslimi

ERB Yapı bugüne kadar 6 milyon m2'nin üzerinde  peyzaj alanının bakımını, 500 bin m2’nin üzerinde yeni rekreasyon alanı yapımını tamamlamış ve 130’un üzerinde projenin teslimini gerçekleştirmiştir.  

6+ milyon m2 Peyzaj Alanı Bakımı

ERB Yapı, portföyündeki yenilikçi ürünleri ile peyzaj projelerine değer katmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi ve teknolojik ürünler üreten, dünyanın önde gelen markalarının Türkiye, Ortadoğu ve Körfez ülkeleri temsilciliğini yapmaktadır.

ERB Yapı; kentleri güzelleştirmek ve yaşanabilir hale getirmek amacı ile kurulmuştur. Kentsel peyzaj, Çocuk oyun grubu ve Kent mobilyaları konusunda faaliyet göstermektedir. 

“Daha Mutlu Çocuklar”  sloganıyla yola çıktığımız  Park Plus markamız ile çocuklarımıza ve gelecek nesillere kaliteli, farklı zihinsel gelişimi destekleyen yeni nesil oyun gruplarıyla hizmet vermektedir.

Bilgi almak ister misiniz?

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için kısa bilgi formunu
doldurun, ekibimiz sizi arasın.

Bilgi İstiyorum
Başa Dön